Lektoři

Tomáš Helbig

Tomáš a jeho lekce jsou dynamického rázu. V jeho lekcích je náboj a výzva, odráží se v nich několikaletá praxe Ashtangy a nechybí jim humor. Studoval Ashtangu, Hatha jógu a vinyasu, a to napříč kontinenty. Za své učitele považuje Ladislava Pokorného, Tye Landruma a Joža Rabaru.

Stojí za vznikem studia.


Tereza Velhartická

Tereza je energická a veselá, někdy trochu chaotická holka, která má ráda pohodu a dobrou náladu. Miluje čerstvou kávu, velké a dlouhé snídaně, časná prosluněná rána. Je lektorkou vinyasa a jin jógy a do svých lekcí dává vše; ty jsou pak opravdovým lékem na duši. Provede vás lekcí, při níž se nebudete nudit, protáhnete se a uvolníte. Tereza se mimo jógovou sféru věnuje také vázání květin a ve studiu stojí za propagací.


Sandra Laurencová

S jógou se setkala při studiích na filozofické fakultě. Trápila ji bolest zad ze sezení a hledala uvolnění ve sportu. V józe našla skvělou terapii pro své tělo a uvolnění napětí a stresu. Zkoušela bikram jogu, vinyasu i power jógu, ale její "životní jógovou láskou" se stala Ashtanga vinyasa jóga. Po studiu podstoupila cestu do Indie celkem 4x a absolvovala i učitelský kurz (v Indii i v ČR). Své znalosti jógy se snaží dále prohlubovat jak v oblasti anatomie, (pozice jako rehabilitační prvek) tak i v oblasti spirituální (mantry, pranayama, meditace). Na svých lekcích dbá na správné provedení, postupné prohlubování pozice a na dech při praxi. 

Petra Plutnarová

Petra se věnuje jógové terapii, hatha józe, vinyasa józe, jin józe, meditaci, somatické práci s tělem a traumatem a vede specializované workshopy v oblasti meditace, prevence a transformace stresu a traumatu, pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic a další.

Za jógou jezdí po světě, studovala ji v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je zároveň terapeutkou reiki, vášnivou tanečnicí a cestovatelkou. Více o ní se dočtete na www.yoguimuse.com.


Rosibel Márquez

Studied and practiced Yoga for more than 10 years with renowned International teachers of different styles of yoga, including Ashtanga, Vinyasa, Dharma Mittra and Jivamukti in North and South America, India and Europe.

She has been working tirelessly since moved to Prague several years ago to forge her English language yoga teaching business from ground zero to become a renowned teacher in Prague. She commands a loyal and dedicated following in the city, sought after by Czech and foreign clients for her challenging public classes. Throughout her creative, unique and effective Vinyasa sequences, you will be guided into the postures in a detailed manner to consciously experience the practice and the breathing, for an enjoyable and rich journey to the body and mind.


Martina Barabas

Martina začala svou cestu jako studentka a lektorka jógy v Amsterodamu, kde žila přes 10 let. Výuka jógy ji ale zavedla až do jihovýchodní Azie, kde vyučovala v centrech jógy a mindfulness v Thajsku, Bali a Kambodži, než se vrátila zpět do své rodné Prahy

Jóga je pro ní každodenní inspirací a cestou, která jí umožňuje se stále učit něčemu novému, nejen o sobě, ale také o životě samém. Je pro ní cestou ke zdraví, harmonii a hlavně k (sebe)lásce.

Je lektorkou Vinyasy a Jin jógy. Klade důraz převážně na správnou synchronizaci dechu a pohybu, protože věří že každý náš dech, každý náš pohyb, je příležitostí k sebepoznání a k vytvoření nového vztahu s naším tělem a myslí. Právě toto umění naslouchat našim tělesným pocitům a respektovat je s empatií, je klíčem ke zdraví, harmonii a (sebe)lásce. 

Olga Bubnová

Yoga is a part of her life since 2008. She is practicing Hatha yoga, Yoga Therapy, Restorative Yoga, Vinyasa. Olga has been learning from many teachers - USA, India, New Zealand, Czech Republic. She is a Yoga Alliance certified teacher. Olga adds natural movements to traditional yoga poses. Each class is a different though the style is the same - gentle flow, gentle stretch, yoga therapy for the back and hips, breathing exercises. She is a smily person, and her classes are full of positive energy.

Filip Váňa

Jóga pro mě není jen fyzická praxe, jde mnohem hlouběji, je to způsob nahlížení na život, nacházení hodnot, rovnováhy, sebe samých. Každý den nám připomíná, že jsme teprve na začátku, občas nás odmění zlepšením, kdy zjistíme že jsme v nějaké pozici dál, aby nás další vrátila nohama zpět na zem. Učí nás jak si najít hranici mezi tím kam až zkusit zajít, aby se člověk zlepšil a přijetím toho, jak se věci mají. Po skončení hodiny nás odmění pocitem, kdy fyzicky cítíte, že jste právě teď a tady. Jak Ashtangová tak Vinyasa praxe jsou sice fyzicky náročnější než jiné směry, ale rozhodně stojí za vynaloženou námahu. Jakmile podlehnete jejich kouzlu, není již cesty zpět. 

Marcela Petrovská

Marcela je energická a hodně sportovně založená holka. Miluje smích, lyžování, hory, běh, plavání, golf... v podstatě jakýkoliv sport. Její největší láskou v životě je však jóga. Vyzkoušela více stylu jógy, nejvíce ji ale oslovili Ashtanga, vinyasa a power jóga. Je certifikovanou lektorkou jógy, má za sebou 200 hodinový kurz Instruktor jógy (Dům jógy) a mnohé workshopy. Její hodiny jógy jsou dynamické, s důrazem na zpevnění středu těla (tzv. Core), na protažení a prohlubování pružnosti jednotlivých částí. Na každou hodinu se ze srdce těší a velmi ji naplňuje přenášení tohoto nadšení z jógy i dál.