Ceník

                                          Plná cena            Kredit

Student

60 minut dopoledne            165Kč                   160Kč

155Kč

60 minut odpoledne           165Kč                   160Kč

155Kč

75 minut                               180Kč                  175Kč

  170Kč

10 lekcí                                 1500Kč 

Platí pouze na všechny otevřené lekce. 

                                     Ceny jsou platné od 2.1.2020

Kredit

Kreditový systém funguje na základě zvýhodněných cen za jednotlivé lekce. Nabízíme možnost si dobít částky 500Kč, 1000Kč, 2000Kč. ke každému dobití dostanete bonus 10% z dobité částky.

Multisport 

Na všechny 60 minutové lekce akceptujeme karty Multisport. 

Pokud se kartu chystáte využít poprvé, je NUTNÉ na svůj účet nahrát částku 200,-Kč, která slouží jako záloha pro případ, že na lekci nedorazíte bez včasné omluvy a odhlášení. Záloha je vratná. V případě, že si vytvoříte rezervaci a  nepřijdete, záloha propadá.

Pokud si chcete v našem rezervačním systému rezervovat lekci, je nutné nahrát částku ve výši lekce. Ta slouží jako záloha pro případ, že na lekci nedorazíte bez včasné omluvy a odhlášení. Záloha je vratná, avšak v případě, ze na rezervovanou lekci nedorazíte, propadá.

Ve studiu přijímáme pouze hotovost.

Poukázky Sodexo Flexi pass, Relax pass, Fokus pass, Dárkový pass, Bonus Pass, Flexi pass či kartu Flexi Pass Card budeme přijímat brzo!

Studentské ceny je možné čerpat pouze při předložení platné ISIC karty.

* FIRST TRY je možné využít pouze jednou a není možné ho využít opakovaně. Obsahuje neomezený vstup do studia na všechny otevřené lekce po dobu 1 měsíce.